Tani program do fakturowania

W wielu przedsiębiorstwach konieczne jest korzystanie z odpowiedniego oprogramowania. Jednym z takich jest program do wystawiania faktur, który niezwykle dobrze sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie tego typu dokumentów wystawia się dość sporo.

Darmowy czy płatny?

Obecnie na rynku jest bardzo wiele oprogramowania, których zadaniem jest pomagać w szybkim i bezbłędnym wystawianiu faktur. Do wyboru są bezpłatne wersje jak również wiele płatnych, wybór zależy w głównej mierze od zainteresowanego nimi klienta. Bezpłatne programy zazwyczaj mają dość okrojone funkcje, dlatego też nie w każdym przedsiębiorstwie dobrze się będą sprawować. Zdarza się, że firmy zajmujące się wykonywaniem programów oferują możliwość rozszerzenia funkcjonalności programów darmowych poprzez wykupienie opcji dodatkowych. Jednak bardzo wiele firm decyduje się od razu na płatne wersje oprogramowania do faktur, uznając iż oferują one nie tylko więcej możliwości, ale także mają o wiele lepsze wsparcie techniczne jak również wykonywane na czas aktualizacje.

Oprogramowanie na indywidualne zamówienie

Coraz częściej oprogramowanie do wystawiania faktur realizowane są na indywidualne zamówienie firm. W takiej sytuacji najczęściej istotnym aspektem jest falt, aby był on jak najlepiej zintegrowany z oprogramowaniem magazynu oraz sprzedażowym konkretnej firmy, co umożliwia bezproblemowe aktualizowanie stanu produktów w czasie wystawiania faktury. Dzisiaj koszty związane z wykonaniem tego typu programu na indywidualne zamówienie są bardzo niskie, ze względu na rosnącą ilość firm, które się tym trudnią.

Jakie funkcje musi mieć program do fakturowania

Dobre programy do fakturowania musi mieć kilka funkcji, które umożliwiają korzystanie z niego bez problemów. W pierwszej kolejności powinien zapamiętywać dane kontrahentów, dla których drukowane są faktury. Dzięki temu można uzupełnić pola wyszukując klienta po numerze NIP, adresie lub nazwisku. Dobrze, jeżeli daje także możliwość podglądu wszystkich faktur wystawionych dla konkretnego kontrahenta. Dzisiaj także ważną funkcją jest to, aby program umożliwiał bezproblemowe archiwizowanie informacji, zgodnie z aktualnie panującymi przepisami w zakresie danych osobowych.

SzybkaFaktura to serwis, dzięki któremu kierowanie firmą oraz obowiązki związane z tym faktem nie będą już kłopotliwe! System informatyczny, z którego za pośrednictwem serwisu mogą Państwo skorzystać to rozwiązanie, którego celem jest przedłożenie profesjonalnego wsparcia zarówno dla przedsiębiorców niezależnie od branży i skali działalności. W ramach systemy oferowane są praktyczne i proste w obsłudze funkcje dopasowane do potrzeb, ale również wymogów właścicieli dużych i małych przedsiębiorstw funkcjonujących w zróżnicowanych sektorach, a także biur rachunkowych.

Źródło informacji – http://szybkafaktura.pl/blog/

About

No Comments

Leave a Comment