Amazon – firma z niezwykłą historią

Amazon to popularna platforma sprzedażowa, gdzie kupisz produkty, które ciężko znaleźć na polskim rynku. Dodatkowo liczne promocje zachęcają do dużych zakupów. Od niedawna serwis dostępny jest także w polskiej wersji językowej, co zdecydowanie ułatwia korzystanie ludziom, którzy znają jedynie swój język. Obsługa strony jest intuicyjna i nie różni się specjalnie od innych tego typu.

Jak powstał Amazon?

Historia powstania Amazona sięga roku 1994, kiedy Jeff Bezos (ekspert do spraw finansów) postanowił rzucić dotychczasową pracę. Zamiast tego zaczął sprzedawać książki przez internet. Był to odważny krok, ponieważ w tamtym czasie tego typu usługi praktycznie nie istniały. Chociaż początki nie były łatwe (pierwszym magazynem książek był przydomowy garaż), to konsekwentna praca nad rozwojem firmy się opłaciła. Zaledwie po 5 latach jej zysk wynosił ponad 34 miliardy dolarów!Od tamtego czasu Amazon nie tylko się rozrósł, ale także poszerzył swój asortyment. Ze skromnej księgarni internetowej stał się jednym z czołowych platform sprzedażowych na całym świecie.

Dlaczego warto korzystać z Amazona?

Amazon to świetna platforma do zakupów, ponieważ jest łatwa w użytkowaniu. Po zarejestrowaniu wystarczy kilka kliknięć, żeby zamówić wybrany produkt. Płatność jest szybka, wygodna i bezpieczna. Nie można też zapomnieć o korzystnych cenach, które znajdziemy na serwisie. Niskie ceny często połączone są z  promocjami. Ilość dostępnych produktów także robi ogromne wrażenie. Wydaje się, że można znaleźć tam wszystko.

Źródło: https://dealavo.com/pl/2019/06/07/niezbednik-dla-producentow-w-erze-amazona/

About